Jouw project pakken we slimmer aan door onze planningstool
Met het aantal projecten dat wij draaien is een goede CRM en een planningstool onmisbaar voor ons werk. Zowel het AB-team als de klanten weten zo waar ze aan toe zijn.

Wij waren bij het event van Simlicate
Een goede CRM en planningstool geeft ons inzichten waarmee we de bedrijfsvoering kunnen optimaliseren. Want hoe slimmer wij werken, hoe meer waarde we kunnen leveren aan onze klanten, aan jou!
De tool Simplicate helpt ons daar voor een groot gedeelte mee. Regelmatig organiseren zij ook events. Zo ook afgelopen week in de mooie locatie KAS Meeting-Eventlocatie in Woerden.
Tijdens het event Workflows voor agencies, deelde Simplicate de nieuwste features en de ontwikkelingen van AI op hun tool, heel interessant!
Daarnaast gingen we met collega-bureaus aan tafel en bespraken we de topics die spelen bij bureaus. Uiteraard AI, maar ook de optimalisatie van planning (en het meetbaar maken) was een onderwerp waar veel bureaus mee bezig zijn.
Leuk om zo eens met andere bureaus aan tafel te zitten!
Bedankt o.a. Tom van Rijn, Yander Elling en Peter Hager voor de inspiratie en het organiseren van de middag.
Heb jij ook een marketingbureau nodig dat blijft investeren voor jouw succes?