🎉 Vijf jaar Altijd Bekend. Wat een dag!

Vijf jaar geleden begonnen Wouter, Dennis en Jeffrey aan een avontuur náást Fluxility met Altijd Bekend. Ze hadden één doel: bedrijven écht zichtbaar maken met marketing & websites. Inmiddels zijn we tientallen projecten, mooie samenwerkingen en een fantastisch team verder.

Dat moest natuurlijk gevierd worden. En hoe! ☀️

Een zomerse start

Met temperaturen waar de zon zelf trots op zou zijn, verzamelden we donderdag 28 mei vanaf 15.30 uur bij Dekker Zoetermeer voor ons 5-jarig jubileumfeest. Gelukkig stond de zonnebrand al klaar.

We trapten de borrel af op de rode loper. Voor een backdrop vol klantlogo's maakte de fotograaf prachtfoto's van iedereen die met ons mee kwam vieren. Een bijzonder moment, want zonder onze klanten stonden we hier natuurlijk niet.

Ondertussen werd het bier van onze klant ROEM rijkelijk getapt, stonden de cocktails koud en was er volop lekkers om van te genieten.

Een inspirerend verhaal: Jasper Saeijs

Na een drankje was het tijd voor inspiratie.

Jasper Saeijs, onderdeel van Team Visma | Lease a Bike, nam ons mee in het verhaal achter één van de succesvolste wielerploegen ter wereld.

Niet alleen de overwinningen kwamen aan bod, maar juist ook de tegenslagen. Hij liet zien hoe een duidelijke visie, vertrouwen in elkaar en het bouwen van een sterk team uiteindelijk leiden tot prestaties die eerst onmogelijk leken.

Een verhaal dat perfect aansloot bij waar wij als organisatie ook in geloven.

En stiekem was de koele zaal tijdens deze zomerse dag ook een heel fijne bijkomstigheid. 😉

 

Primeur: nooit eerder vertoonde beelden 🎙️

Na de inspiratiesessie was het tijd voor een kleine verrassing.

We lieten exclusieve beelden zien van onze podcast die nooit in de afleveringen zijn terechtgekomen. Van versprekingen tot spontane momenten achter de schermen.

Gelukkig werd er hard gelachen. Precies zoals bedoeld.

 

Proosten op de toekomst 🥂

Daarna was het tijd voor de officiële toast.

Wouter, Dennis en Jeffrey blikten kort terug op de afgelopen 20 jaar van Fluxility en vijf jaar van Altijd Bekend. Natuurlijk kijken we vooral vooruit naar alles wat nog komt.

Als verrassing overhandigde het team een bijzonder cadeau: LED-uitvoeringen van de logo's van Fluxility en Altijd Bekend. Een cadeau dat ongetwijfeld een mooie plek op kantoor krijgt.

Daarna was het officiële gedeelte voorbij en kon het échte bijpraten beginnen. Met een drankje in de hand, de zon op het terras en collega's, klanten en relaties om ons heen werd er volop bijgepraat, gelachen en geproost.

Op naar de volgende vijf jaar! 🚀

Als we één ding meenemen uit deze dag, dan is het wel hoeveel mooie mensen deel uitmaken van het verhaal van Altijd Bekend.

Aan iedereen die de afgelopen vijf jaar met ons heeft samengewerkt, met ons heeft meegedacht of aanwezig was tijdens ons jubileumfeest: bedankt voor het vertrouwen.

Op naar nog veel meer mooie projecten, nieuwe ideeën en onvergetelijke momenten. 💜